Pożegnanie Sów i Tropicieli

     „Kart w kalendarzu było niemało, codziennie jedną zdejmował czas.I cóż poradzić ? Ot, przeleciało. Przedszkolny czas minął jak z bicza trzasł.”

  Właśnie, cóż poradzić? Co roku witamy nowych przedszkolaków i żegnamy tych którzy odchodzą do szkoły. Tym razem uroczyście żegnaliśmy Sowy i Tropicieli.

Były wiersze, piosenki i tańce. Było wręczenie dyplomów i podziękowania. Było także wiele wzruszeń, bo to przecież niezapomniana chwila…i niejednemu łezka się w oku zakręciła.

Życzymy Wam „Starszaki” abyście szkolne progi z uśmiechem przekraczali, o nas nie zapomnieli i „stare” przedszkole często odwiedzali.

 

Dzień Rodziny u Biedronek, Motylków i Jagódek

W ubiegłym tygodniu Biedronki, Motylki oraz Jagódki zaprosiły swoje mamusie i tatusiów na uroczystość z okazji Dnia Rodziny.

Każda z grup pięknie zaśpiewała, recytowała oraz tańce prezentowała… a wszystko ku uciesze i wzruszeniu rodziców, którzy byli zachwyceni naszymi występami.

Aby wynagrodzić rodzicom trud jaki wkładają w nasze wychowanie nie zapomnieliśmy również o własnoręcznie wykonanych upominkach oraz kawce, herbatce i słodkościach.

.

Wiosenne wędrówki

Korzystając z pięknej,słonecznej pogody częściej opuszczamy przedszkolne sale i wędrujemy tu i tam. Jagódki wybrały się do Muzeum Mydła i Historii Brudu,gdzie własnoręcznie wykonały kolorowe, pachnące mydełka a przy okazji dowiedziały się jak to z czystością na przestrzeni wieków bywało.Nie zawsze wyglądało to dobrze…od opowieści pani przewodnik aż dreszczyk przechodził.

Grupa Tropicieli tymczasem powędrowała się do sali zabaw Kids Play gdzie wśród kolorowych zabawek dzieciaki baraszkowały do utraty tchu.

Motylki natomiast, korzystając z upalnej pogody wybrały się do parku nad stawami.Nie było to jednak zwykłe wyjście.Tym razem Motylkom towarzyszyły dwa clowny, które zadbały o świetną zabawę.